APC Instytut Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 146 C (3 piętro) 02-305 Warszawa
+48 22 668 68 23
apc@apcinstytut.pl

Wynajem Przedstawicieli Kontraktowych

Zdobycie przewagi konkurencyjnej na szybko zmieniającym się polskim rynku farmaceutycznym często wymaga wykorzystania dodatkowych sił sprzedaży w postaci przedstawicieli medycznych i/lub farmaceutycznych.

W takich warunkach jedną z opcji staje się  WYNAJEM  PRZEDSTAWICIELI  KONTRAKTOWYCH.

Od 1996r. firma APC Instytut specjalizuje się w usługach dla sektora farmaceutycznego, a w szczególności w strategicznym outsourcingu farmaceutycznym przedstawicieli kontraktowych (wynajem przedstawicieli medycznych, wynajem przedstawicieli farmaceutycznych).

Dostosowując się do potrzeb naszych Klientów świadczymy usługi rekrutacji i organizacji w pełni wyposażonych zespołów kontraktowych przedstawicieli (medycznych, farmaceutycznych, handlowych), odpowiednio wyszkolonych, różniących się odwiedzaną grupą docelową oraz realizowanymi zadaniami.

Przedstawiciele APC Instytut przeprowadzają wizyty wśród:
- lekarzy w przychodniach, gabinetach prywatnych i szpitalach
- farmaceutów w aptekach otwartych i szpitalnych
- innych grup docelowych zdefiniowanych przez Klientów

W zależności od potrzeb jesteśmy gotowi podjąć współpracę w zakresie:
- długoterminowych projektów
- krótkich akcji promocyjnych
- projektów ko-promocyjnych


Oprócz outsourcingu przedstawicieli, proponujemy outsourcing pracowników biurowych (asystentów, sekretarek, pracowników działów finansowych), specjalistów d/s badań klinicznych i innych.


Wysokie wymagania stawiane pracownikom przynoszą konkretne rezultaty.


Oto opinie naszych Klientów o współpracy z APC Instytut w zakresie wynajmu przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych:

 

„Wielokrotnie miałem przyjemność współpracować z firmą APC w trakcie różnych projektów związanych z promocją produktów zarówno do aptek jak i lekarzy. Przedstawiciele zatrudnieni poprzez APC Instytut byli bardzo zadowoleni z obsługi technicznej jak i dodatkowego wsparcia, które APC zawsze było gotowe im zaoferować. Dotyczyło to zarówno obsługi poprzez APC naszego głównego Zespołu Sprzedaży jak i dodatkowych terminowych projektów. Z pełnym przekonaniem polecam APC Instytut jako rzetelnego partnera świadczącego usługi outsourcingowe Field Force na najwyższym poziomie.”
Lech Wojciechowski, Business Manager OTC Poland, Johnson & Johnson
“APC Instytut jest doświadczonym, elastycznym i wiarygodnym partnerem, któremu można powierzyć najważniejsze zadania. Z usług firmy APC Instytut w postaci outsourcingu przedstawicieli medycznych korzystamy od 2002 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi firmy”
Jarosław Szymański, Purchasing Manager, AstraZeneca
„APC jest firmą, która w bardzo elastyczny sposób podchodzi do potrzeb klienta i zawsze z dużą otwartością wychodzi im na przeciw. Postawione zadania wykonuje z należytą starannością oraz zgodnie z ustalonymi celami i wytycznymi. Z usług firmy APC Instytut w postaci outsourcingu pracowniczego korzystamy od 1997 roku i jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z kompetentnej obsługi.”
Andrzej Popkowski, VP Business Area Europe East, Novo Nordisk
"...Od partnerów biznesowych oczekujemy rzetelności, otwarcia na nowe pomysły i rozwiązania oraz kreatywności w drodze do sprostania naszym wymaganiom. APC Instytut okazał się pod tym względem godnym polecenia partnerem. Powierzone zadania firma wykonuje sumiennie i terminowo, co pozwala nam wyrazić uznanie oraz satysfakcję z profesjonalizmu świadczonych usług i tym samym udzielić referencji."
Danuta Korza, Personnel & Benefits Administration Manager, Sanofi-Aventis
„Współpraca z firmą APC Instytut to bardzo efektywna współpraca z dynamicznym, profesjonalnym Zespołem Pracowników, którzy rozumieją potrzeby klienta”
Aurora Lisiecka, Medical Sales Manager, Reckitt Benckiser
"Firmie APC Instytut zostało powierzone zadanie promocji produktu leczniczego na receptę, który ma poważnego konkurenta oraz odświeżenie wizerunku firmy. APC Instytut zagwarantowała nam pełen profesjonalizm i zaangażowanie podczas realizacji projektu. Bardzo dobrze przygotowani merytorycznie przedstawiciele wykazali rzetelność i zapał co przełożyło się na końcowy efekt działania"
dr Jarosław Proniewski, Prezes Zarządu, Chema-Elektromet SP
 
Copyright © APC Instytut
Projekt i wykonanie: PRO-LINK