Outsourcing sił sprzedaży

Wesprzyj swoje działania najlepszymi siłami sprzedaży

Jesteśmy po to, aby wspierać Twój biznes. Rozumiemy, że zasoby są jak pionki na szachownicy i abyś rozgrywał mistrzowskie partie, potrzebujesz „unikalnych kombinacji posunięć”. Zdobycie przewagi na błyskawicznie zmieniającym się rynku farmaceutycznym wymaga także dodatkowych sił sprzedaży: przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych. Koncentrujemy się na strategicznym outsourcingu farmaceutycznym i wspieraniu sprzedaży za pomocą naszych przedstawicieli kontraktowych. Świadczymy usługi rekrutacji i wspomagania sprzedaży dzięki kompleksowo zorganizowanym zespołom przedstawicieli kontraktowych (medycznych, farmaceutycznych oraz handlowych). Wsparcie odpowiednio wyszkolonych i wyposażonych specjalistów skupionych wyłącznie na realizacji powierzonych zadań (w zależności od precyzyjnie zdefiniowanych grup docelowych) stanie się dla Państwa autentyczną oraz trudną do skopiowania przewagą konkurencyjną.

Nasi przedstawiciele przeprowadzą wizyty wśród:

  • lekarzy w przychodniach, gabinetach prywatnych i szpitalach;
  • farmaceutów w aptekach otwartych i szpitalnych;
  • innych grup docelowych określonych przez Klientów.
W ramach usług świadczonych na rzecz przedsiębiorstw z branży medycznej i farmaceutycznej proponujemy outsourcing handlowców. Korzystając z proponowanej oferty, Twoja firma otrzymuje kompleksowe i profesjonalne wsparcie w szeroko pojętej sprzedaży. Kompetencje i doświadczenie naszych zespołów, które składają się wyłącznie z dysponujących odpowiednimi kwalifikacjami przedstawicieli handlowych, sprawiają, że jesteśmy bardzo skuteczni w docieraniu do Klientów.

Korzyści z outsourcingu przedstawicieli handlowych

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami? Jednym z głównych aspektów, które do tego przekonują, jest oszczędność czasu i pieniędzy. Zamiast tworzenia własnych zespołów wystarczy zlecić outsourcing usług sprzedażowych naszej firmie, a kompleksowo zajmiemy się powierzonym zadaniami. Dobrze wiemy, jak skompletować zespół specjalistów z wymaganymi kompetencjami sprzedażowymi, ponieważ stosujemy sprawdzone od wielu lat metody sprzedaży, po które sięgamy współpracując z różnymi podmiotami z wielu sektorów z branży medycznej i farmaceutycznej. Realizując outsourcing przedstawicieli handlowych, Przeprowadzamy sprawną i zarazem precyzją rekrutację, w ramach której pozyskujemy wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych w swojej dziedzinie fachowców. To oni wspierają Twój biznes poprzez docieranie do Klientów i skuteczne promowanie produktów czy usług.

Niezawodne wsparcie zewnętrznych zespołów sprzedażowych

Decydując się na nasz outsourcing sił sprzedaży i przedstawicieli handlowych, masz pewność, że powierzasz ten kluczowy element działalności przedsiębiorstwa najlepszym specjalistom. Zyskujesz gwarancję, że promowanie Twojej oferty i docieranie z nią do interesującej Cię grupy docelowej leży w rękach profesjonalistów świetnie znających się na aspektach sprzedażowych. To inwestycja w rozwój i poszerzanie zasięgu biznesu, co wprost przekłada się na wzrost rozpoznawalności i osiąganych zysków. Doskonale znamy specyfikę branży medycznej i wiemy, jak trafiać do osób, które są z nią związane. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od charakteru i skali Twojej działalności – z powodzeniem wspieramy zarówno małe, dopiero co rozpoczynające ekspansję przedsiębiorstwa, jak i największe marki na rynku. Realizując outsourcing zespołów sprzedażowych, świadczone usługi zawsze dostosowujemy ściśle pod kątem wymagań Klientów i w taki sposób, aby współpraca z nami przyniosła im jak największe korzyści. W zależności od Twoich potrzeb możemy zająć się obsługą całego rynku lub tylko ściśle wskazanych obszarów. Możesz nam zaufać nawet w przypadku zlecenia bardzo wymagających zadań sprzedażowych. Unikasz konieczności rekrutowania i zatrudniania fachowców, skupiając się na podstawowych aspektach swojego biznesu, na których znasz się najlepiej. Jeżeli więc interesuje Cię outsourcing przedstawicieli handlowych, serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

KORZYŚCI

Profesjonalne przygotowane i zmotywowane zespoły sprzedażowe.

Bardzo niski poziom rotacji wynajmowanych pracowników.

Możliwość przejęcia pracowników w struktury firmy po zakończeniu współpracy.

Elastyczna polityka zatrudnienia.

… a oto opinie Klientów o współpracy z APC Instytut w zakresie wynajmu przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych:
ZAPRASZAM
Katarzyna Cieplińska-Goldman
Kierownik ds. Kluczowych Klientów
e-mail: kc@apcinstytut.pl
Designed by Freepik